maksimiljano 11. Korrik 1981 (38), Tirana, Albania Ishte online më tepër se një muaj më parë
Fotografitë 10 photos
  • Qëllimi i regjistrimit tim në këtë web-faqe është miqësiflirtojmarrëdhënie
  • Interested in girls
  • Unë flas albania.
  • Megjithatë, për t'u përgjigjur
  • 165 cm
  • Megjithatë, për t'u përgjigjur
  • Megjithatë, për t'u përgjigjur
  • 02.10.2009
  • Response rate very low
Rreth meje

Jeta është mundësi, përfito nga ajo. Jeta është e bukur,adhuroje. Jeta është ëndërr, jetoje. Jeta është sfide, perballu me te. Jeta është loje, luaje. Jeta është detyre, plotesoje. Jeta është e shtrenjte, vleresoje. Jeta është pasuri, ruaje. Jeta është dashuri, shijoje. Jeta është mister, zbuloje. Jeta është dhimbje, sfidoje. Jeta është kenge, kendoje. Jeta është tragjedi, shmangiu. Jeta është fat, perfito. Jeta është aventure, kujdes. Jeta është shume e çmuar, duaje. Jeta është lufte, mesohu dhe me te. Jeta është jetë, lufto për të... Qe te kujtoj me thot e kaluara Qe te dua me thot zemra Qe te me duash nuk te detyroj Po te me duash nese e meritoj........ Ne ket bote zoti na fali te lire, Ndac bej keq e ndac bej mir, Por ne duhet ti bashkohemi te mires e jo te keqes, Sepse shum shpejt na vjen ora e vdekjes, Dhe do te largohemi nga kjo bote, Do te perballemi para te madhit zote.!....... Te dashurosh eshte mundesi, Nese me dashurin tallesh esht krim Te dashurosh dike eshte e lehte Por qe ta harrosh te duhet nje jet........ Do të puth ëmbël Që gjatë të më kujtosh Nëse ndonjë herë largohesh Përsëri të më kërkosh.....

Profile link

Dhuratat e Tij
Muzikë Spotify (0)
Dhuratat e Tij User has no gifts yet. So the first one who sends a gift will get bunch of attention straight away.
Are you ready for the spotlights?
Ditar (223)
Dërguar më tepër se një muaj më parë
Dërguar më tepër se një muaj më parë
Dërguar më tepër se një muaj më parë
Dërguar më tepër se një muaj më parë
Muzikë Spotify (0)

Rezultati më i mirë

Gjithsej Vota: 4

His quizzes
User hasn't taken any quizzes