Ditar


Carob
25, London, United Kingdom

that bracelet uses pandora jewelry sale labradorites therefore to their wonderful aurora-esque flashes, alongside several of their glitter glue cup. your gold beads consist of the total group of ohm beans ohmmygod design, alongside traditional overnight sky designs including luna and the different redbalifrog superstar sputnik. i had also been fairly exclusively conserving these kind of pictures for your perseids meteor wash and i really hope a number of you will have managed to help pick up a little of that. the actual pandora charms using invest in bead advertising is now designed for august 2018. while typical the following…


Carob
25, London, United Kingdom

comparable to some sort of dialogue item at your residence, uniques spark these superb talk amid pandora uk sale outlet devotees. when a consumer came up during this week trying to find yellow beads, nevertheless couldn't get just what exactly the lady wanted inside the common trollbeads collection, i used to be stumped for a second. uniques is the great idea to make a new confusing color mixture go to accumulate seamlessly, or even a fun 'what is the fact that bead? WI supplement to your variety. in that case we appreciated this specific definitely pretty special that pandora jewellery


Anastasitra
25, London, United Kingdom

above you'll discover the on-feet look at your nike trainers sale. that nike lebron jewellry 16 the particular academy appeared to be designed solely with the invite-only sportsmen and it is component of a good number of nike hockey types comprise the particular nike field hockey that academy 2018 series. african american describing within the laces, language, plus inner liner circular away the leading things about the actual shoe. the particular nike shoes sale can come dressed inside a ebony upper offset through the teal accents to the exclusive device as well as collar cellular lining. alternative precisely this sneaker…


Anastasitra
25, London, United Kingdom

correctly referred to as that air max collection, the following cross types considers the particular traditional atmosphere greatest extent NINETY FIVE upper obtain put on the modern vapormax lone product. to the very first decrease it was merely appropriate this nike utilised your og neon colorway from the 95 because ebony tones involving off white and also white combine around the higher using neon environmentally friendly accents to the eyelets and branding. following we've got the blacked out there nike uk sale lone unit with visits regarding neon. even if the particular nba can be having a split does not…


Anastasitra
25, London, United Kingdom

arranged that will decrease in a few days, here is the endorsed take a look at this nike air max. the flyknit top is finished throughout gunsmoke balanced out by the blackened pink strikes about the swoosh art logos branding. other facts add lighting greyish back tabs, 3m reflective creating a picture of plus a darker transparent vapormax only unit. down below you'll discover an apparent nike air max mens only model accomplished in a matching color and 3m reflective heels. this particular innovative kind exceptional colorway in the mode occurs attired in a terra rose, african american, reddish sepia,…


22.12.2018
amin
17, Prishtina, Kosovo

 ´dashuria ime per ty do te ndalet,kur nje piktor i shurdher te pikturoj tingujt e nje trendafili,kur bie ne nje dysheme kristale!.Ndonje her kur thyhet besimi falja nuk ka me kuptim...Jeta ime eshte nje liber,per ta kuptuar duhet ta lexosh nga fillimi,mos e gjyko nga kapitulli ne te cilin ndodhesh.Nese kishte mesuar dicka nga kjo bot,isht se femrat din te qeshin edhe kue e kan shpirtin ferr,te qajn edhe kur s ndjejne dhimbje,te flasin edhe kur s kan asgje per te then,te heshtin edhe kur duan te bertasin...!Keshtu e ka jeta nuk rritesh pa u lenduar,nuk meson pa gabuar,nuk arrin…


amin
17, Prishtina, Kosovo

 Gjëja më e bukur në jet jan ata persona të cilët të duan e ndjejn kur ti ke dhimbje bëjn zhdo gjë që loti të mos rrjedh nga syri por të kesh një buzëqeshje në fytyr dhe që jeta e ti nuk ka kuptim pa pranin tënde....E din c´do të thotë të duash dikë? Që të lëndoj personi me të cilin keni qeshur vuajtur bashkë i cili të të bëj që ta ulësh veten aq poshtë sa të tjerët,pastaj të të dërgoj një mesazh dhe të thot se të do. Më lëndove por prap nuk arrite as gjë veq se…


amin
17, Prishtina, Kosovo

Gjithmon them jamë mirë.Por kur dal para pasqyres shoh syt e mi duke lotuar,dhe them tani thuaj të vërteten se si je në shpirt! E mban mend kur më thoje vdes për ty? E vërtet për mua ke vdekur.Drama e jetës nuk është vdekja por është ajo që vdes brenda nesh ndërkoh që jemi akoma gjall! është dhimbja...ajo që i ndryshon njerzit...! Atë që nuk e kam pranë në kohën e pikëllimit,nuk e dua as në kohën e gëzimit.Ta varrosësh dashurin në zemrën tënde është më mir për ty sesa t´ia dhurosh atij që nuk e meriton! Ajo që nuk…


amin
17, Prishtina, Kosovo

 Gjëja më e bukur në jet jan ata persona të cilët të duan e ndjejn kur ti ke dhimbje bëjn zhdo gjë që loti të mos rrjedh nga syri por të kesh një buzëqeshje në fytyr dhe që jeta e ti nuk ka kuptim pa pranin tënde....E din c´do të thotë të duash dikë? Që të lëndoj personi me të cilin keni qeshur vuajtur bashkë i cili të të bëj që ta ulësh veten aq poshtë sa të tjerët,pastaj të të dërgoj një mesazh dhe të thot se të do. Më lëndove por prap nuk arrite as gjë veq se…


amin
17, Prishtina, Kosovo

 Gjëja më e bukur në jet jan ata persona të cilët të duan e ndjejn kur ti ke dhimbje bëjn zhdo gjë që loti të mos rrjedh nga syri por të kesh një buzëqeshje në fytyr dhe që jeta e ti nuk ka kuptim pa pranin tënde....E din c´do të thotë të duash dikë? Që të lëndoj personi me të cilin keni qeshur vuajtur bashkë i cili të të bëj që ta ulësh veten aq poshtë sa të tjerët,pastaj të të dërgoj një mesazh dhe të thot se të do. Më lëndove por prap nuk arrite as gjë veq se…


Ditar
Blogët shkarkohen çdo 5 minuta