Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate Martin Valdur q 27. Qershor 1989 (30), Tallinn, Estonia Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

Ando Pullõnen më tepër se një muaj më parë

Kohe Näha et hea foto tegija :D

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

no vot siis sinust võib fotograaf veel saada..;)

Krissu më tepër se një muaj më parë

Kena:)

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

suured tänud:)

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

Tsauki neiud otsin omale kinno kaaslast homseks ja uusi tutvusi võib ka kirjad postkasti kui on huvi...:)

icebabe14 më tepër se një muaj më parë

kenadik:P

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

mm ma tänan...;)

-riina- më tepër se një muaj më parë

Minu pisikesele , keda ma pole nii ammu nänud :)

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

oii nii armas sinust Riina...:)<br /> eks me millagi näeme nüüd ma usun..!!

tuuliki144 më tepër se një muaj më parë

vaga kena ja ilus oled...kobedik...Xd

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

mmm ma tänan sind...;)

tibu-20 më tepër se një muaj më parë

kena pitl päris sexsikas

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

Ma tänan kui sa nii arvad...;)

-riina- më tepër se një muaj më parë

No aga anna teada kui siia kanti tuled :)

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

no eks ikka

-riina- më tepër se një muaj më parë

No ja miks külla ei tulnud siis ah ? :D<br />

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

nu kiire oli noh muidu oleks tulnud kül...;)

-riina- më tepër se një muaj më parë

oooo :) Nii armas oleks siis :) Aga anna ennem mulle teada ka eks :) <br />
Kellega tuled? :)

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

ma arvan et martiniga me sõitsime heile ka sealt mööda 2 korda isegi...;)

-riina- më tepër se një muaj më parë

No aga ma ei tea millal sa kodus oled juuu :D

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

no aga siis tuleb hellata mulle või msnis küsida...;) vaatab vb ma tulen mingi päev ise sinu juurest läbi--;)

-riina- më tepër se një muaj më parë

Millal mind külla kutsud ? :)

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

no ma ei tea juuu milla sa tulla tahad...;)

-riina- më tepër se një muaj më parë

Matu, mis sa nüüd :D <br />
Selline kenadus ;)

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

oi oi ma tänan sind kullake...;)

metsikl22s më tepër se një muaj më parë

Kuradi paha poiss on.....Muudkui kärutaks ringi igalpool ja kui igav on tõmbaks nina täis.....<br />
Vastikud joodikud olete....<br />
Mäic raisk!

Martin Valdur më tepër se një muaj më parë

ma tänan komplimendi eest:)

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania