Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate Liisa w 27. Nëntor 1965 (55), Viljandi, Estonia Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

leek më tepër se një muaj më parë

hästti mõttlik pilkk

mann13 më tepër se një muaj më parë

Oh see Barcelona on niiiiii mõnusalt ilus!Olen kindel,et kena tüdruk siin pildidl on sama meelt!

Logeman më tepër se një muaj më parë

eks põrgu olegi huvitavam koht :P

Ants Mändmets më tepër se një muaj më parë

Kevad - see armastuse aeg,<br />
kevad - see õnne aeg,<br />
kevad - see puhkuse aeg,<br />
kevad - see on see aeg.<br />
<br />
Kevad - kui vaatad õue, näed ennast,<br />
kevad - mida näed, on ju kevad,<br />
kevad - kui arvad nägevat oma armsamat,<br />
siis tea - see on kevad.

MATI25 më tepër se një muaj më parë

Lahedad olete!!!

-TIITSU- më tepër se një muaj më parë

Hispaania trepid ....

MargusLeek më tepër se një muaj më parë

Olen kah seal olnud aga siis aasta oli 1995

ru-ru më tepër se një muaj më parë

ozza ... päwad

Liisa më tepër se një muaj më parë

Olid ilusad ajad

reinut më tepër se një muaj më parë

<br />
Nüüd on selge,kust need kenad .......tulevad. *YES* *BYE*

Liisa më tepër se një muaj më parë

Õige-metsast

yllardo më tepër se një muaj më parë

Ästi lahe!

-TIITSU- më tepër se një muaj më parë

Kataloonia rahvusmuuseumi trepid Hispaania väljaku kohal .....kena kohake .....

mann13 më tepër se një muaj më parë

*THUMBS UP* need purskkaevud *THUMBS UP* *YES* Tean mida sa tunned *YES* *BEACH* *ANGEL* *ROSE*

VILPERTTI më tepër se një muaj më parë

<br />
Siiri peab samadest asjadest, nagu Lasse.<br />
Oled töö reisil Keilas, mida sa teed? Kas sa oled müügimees? nii nagu mina Soomes, tule nüüd töö reisile ka Karksi-Nuijaan.<br />
Lasse

urmash më tepër se një muaj më parë

tuleb ette.

kuldar më tepër se një muaj më parë

kena koht.

nemps më tepër se një muaj më parë

Imelist SÜNNIPÄEVA!

Liisa më tepër se një muaj më parë

Tänan

tupsuke35 më tepër se një muaj më parë

kena pilt teist!

Liisa më tepër se një muaj më parë

Tänan

Jonas Pargauskas më tepër se një muaj më parë

ilus pilt, chill

nemps më tepër se një muaj më parë

Imelist SÜNNIPÄEVA!

Liisa më tepër se një muaj më parë

Tänud

Tallin68 më tepër se një muaj më parë

väga karm elu

Liisa më tepër se një muaj më parë

Õnneks on need ammused ajad............

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania