Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate ooo w 30. Nëntor 1971 (48), Berlin, Germany Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

Zlatkostr më tepër se një muaj më parë

Nice picture compliment

ooo më tepër se një muaj më parë

*KISSED*

Misiekxd19 më tepër se një muaj më parë

Wręcz przeciwnie :)

Misiekxd19 më tepër se një muaj më parë

te włosy oszalałem :):*<br />

ooo më tepër se një muaj më parë

Ze co ? wlosy ? blondynki sie synkowi podobaja ?

Misiekxd19 më tepër se një muaj më parë

te włosy oszalałem :):*<br />

Marekch më tepër se një muaj më parë

PIĘKNA JAK TEN KWIATUSZEK *ROSE*

ooo më tepër se një muaj më parë

Dziekuje i milutko pozdrawiam :)

woj më tepër se një muaj më parë

Pozxrowionka

ooo më tepër se një muaj më parë

buziaki takie od serducha moj przyjacielu :-{}

mars3 më tepër se një muaj më parë

:*

Marian123 më tepër se një muaj më parë

Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę miłej nocy .:)

ooo më tepër se një muaj më parë

Wzajemnie :)

xydyfi më tepër se një muaj më parë

Apetycznie wyglądasz :-*

ooo më tepër se një muaj më parë

Juz napisalam -"synus "!!!

Marekch më tepër se një muaj më parë

PIĘKNA I UŚMIECHNIĘTA TAKIE KOBIETY LUBIĘ *ROSE*

ooo më tepër se një muaj më parë

Dziekuje :)

Maciek7285 më tepër se një muaj më parë

;-) *ROSE*

ooo më tepër se një muaj më parë

:-{}

kazuar1 më tepër se një muaj më parë

Cześć ładna kobieta jesteś :) <br />
<br />
..._.;_'.-._ <br />
...{`--..-.'_,} <br />
.{;..\,__...-'/} <br />
.{..'-`.._;..-'; <br />
....`'--.._..-' <br />
........,--\\..,-"-. <br />
........`-..\(..'-...\ <br />
_(*`v´*)...\\.;---,/ <br />
_`•.¸.•`....\\ <br />
..........,-""-;\\`skromna róża <br />
......../....-'.)\\`dla <br />
........\,---'`...\\`ładnej <br />
...................\\ kobiety:) pozdrawiam:)<br />

ooo më tepër se një muaj më parë

Dziekuje za roze ...nie skromna -przeciez krolowa jest :)

Dobry20 më tepër se një muaj më parë

Piekna i zgrabna

kamild më tepër se një muaj më parë

Śliczna jak amazonka

ooo më tepër se një muaj më parë

Amazonka ???hahaha ok .tego jeszcze nie slyszalam :) Pozdrawiam .

Sinuhe më tepër se një muaj më parë

A co tam wyżej jest napisane? Ciebie szukałem.<br />

ooo më tepër se një muaj më parë

Acha ...no tak teraz rozumiem ;)

Sinuhe më tepër se një muaj më parë

Szukałem - nie znalazłem, aż się rozpłakałem z żalu

ooo më tepër se një muaj më parë

A czego szukales ?Moze pomoge ...jakos na lzy faceta ...miekkne ;)

adamjablonski më tepër se një muaj më parë

:*

ooo më tepër se një muaj më parë

:-)

mihu56 më tepër se një muaj më parë

Śliczna...

ooo më tepër se një muaj më parë

czyzby ??

halls më tepër se një muaj më parë

tak doprawdy lubię pasztet

zaha më tepër se një muaj më parë

Delektuj się wszystkim co niesie życie jak filiżanką dobrej kawy . Nie śpiesz się nigdy z jej szybkim wypiciem, bo los nie naleje Ci nowej..<br />
Pozdrawiam <br />
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/4e/a7/5<wbr>5/4ea7559044a4b59cd76c475038a4ce94.jpg

Trego më shumë
Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania