Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate kaspi4anetsat y 07. Maj 1960 (59), Sofia, Bulgaria Ishte online gati një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

Annia më tepër se një muaj më parë

Na raisko miasto ste.

kaspi4anetsat më tepër se një muaj më parë

Бях преди зоста години,за съжаление.Учих в Гърция.<br />

Zlatito më tepër se një muaj më parë

Чудесенси <br />

kaspi4anetsat më tepër se një muaj më parë

Благодаря ти!

filiu më tepër se një muaj më parë

Абе, случайно да познаваш някой, който да знае гръцки?

piksy më tepër se një muaj më parë

Prekrasna snimka...! *OK* :-)

vendolin më tepër se një muaj më parë

*STOP*

kipriana më tepër se një muaj më parë

zdarveite, :-) pisha vi taka pokazva horoskopa ot nqkolko sedmici, ne che vqrvam v tova, no vse pak e povod,az sam Lilqna ot Plovdiv, ako imate jelanie otgovorete :-)

elena63 më tepër se një muaj më parë

:-) *OK* *OK* *OK* *THUMBS UP*

kaspi4anetsat më tepër se një muaj më parë

А мога ли да получа снимки на имейл; marinovpliska@mail.bg ,ако не звучи прекалено нахално?

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania