Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate Monicam82 p 31. Mars 1982 (37), Kabul, Afghanistan Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

marios më tepër se një muaj më parë

Väga kaunis oled:)

-cobra- më tepër se një muaj më parë

musi kah

purjehtija më tepër se një muaj më parë

Kena

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Kena jah...

marios më tepër se një muaj më parë

Kena päeva Sulle:)

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Rõõmsat Reedet sulle!=)

marios më tepër se një muaj më parë

Tere ilusat hommikut kaunitar:)

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Tere hommikust!Kuidas sul ka läinud on?...Aitäh!!!!!!!=D

Moondog më tepër se një muaj më parë

Nohjah, kiisu on vaataja silmades.

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Oiiiiiiiiiii...Aitäh!=)

Moondog më tepër se një muaj më parë

Oomis kiisu vastu vaatamas! :D

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Kes siin kiisu on?...Viimati kui end vaatasin olin ma ikka inimene=D

djBoss më tepër se një muaj më parë

Ilus :)

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Aitäh!=)

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Häid pühi kõigile!!!!

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Kingitus iseendale on alati hea mõte=)

Viu më tepër se një muaj më parë

Tõsised uudised otsekui,<br />
naeratus kadunud...

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Eks see ole nii jah=)

REITZ më tepër se një muaj më parë

millest küll see kena neiu mõtleb?

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Elust,Eestist jne...

-riksu- më tepër se një muaj më parë

Huvitav pilt :D :D :D

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Aga loomulikult on see huvitav pilt=D

-riksu- më tepër se një muaj më parë

Mulle ka meeldib =-O

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Miks nii ehmunud nägu siin??????=D

MATI25 më tepër se një muaj më parë

Tõeliselt kena tüdruk!

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

=D

raimpz më tepër se një muaj më parë

Pliks ja foto valmis!

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Eks ta nii öelda jah=

AIVARKURVITS më tepër se një muaj më parë

ja sina siin jälle pildistamas huvitav pildistad sa mind? aivar kurvits pärnust

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Ikka pildistan...See oi nii mood kui tehti peegli ees selfie=D

avo56 më tepër se një muaj më parë

väga ilus

-riksu- më tepër se një muaj më parë

Ilusad prillid,sobivad :D

kallistus25 më tepër se një muaj më parë

Üli nunnu ja kena(komentaator)

trollitar13 më tepër se një muaj më parë

väga kena selfie

Trego më shumë
Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania