Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate JERELY50 s 24. Maj 1955 (65), Tallinn, Estonia Ishte online gati një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

aare36 më tepër se një muaj më parë

Väga kena tüdruk

KARU292 më tepër se një muaj më parë

Ilus pilk ja kena...

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Suurimad tänud!

Mersumees8 më tepër se një muaj më parë

Oled eriliselt väga kaunis ja sümpaatne DAAM! *ROSE*

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Oi,ma väga tänan!

Mersumees8 më tepër se një muaj më parë

Oled eriliselt väga kaunis ja sümpaatne DAAM! *ROSE* *ROSE* *ROSE*

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Ilusat sügise algust!

Vija më tepër se një muaj më parë

Kaunis daam

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Oi aitäh..Olete ise ka kena proua.

sobrapaev më tepër se një muaj më parë

Õnnesoove häid ja sooje!!!

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Suur,suur aitäh!

Elulill më tepër se një muaj më parë

Palju õnne sünnipäevaks *ROSE*

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Suur,suur aitäh!

truu62 më tepër se një muaj më parë

Parimad õnnesoovid sünnipäevaks!

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Suurimad tänud...

Rambo30 më tepër se një muaj më parë

Mina paluks ka naeratust.

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Saab tehtud.Päikeselist kolmapäeva!

mees60 më tepër se një muaj më parë

enne olid valed nupud *GIVE_HEART*

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

*YAHOO*

mees60 më tepër se një muaj më parë

*HEART*

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

*BEACH*

mees60 më tepër se një muaj më parë

*BYE*

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

*BYE*

mees60 më tepër se një muaj më parë

*BYE*

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

*BYE*

MOJ më tepër se një muaj më parë

No naerata ka :D

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Eks ma püüan..aitäh!

kuldnemees më tepër se një muaj më parë

Oled läinud järjest kenamaks. Kevad vist mõjub sulle hästi.Tervitused Läänemaalt <br />
Haapsalust. Enno.

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Oi aitäh..eks kevad teeb ikka imesid! Tervitused Järvamaalt!<br />

leek më tepër se një muaj më parë

mida me küll seal näeme

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Kes seda enam mäletab.

Graf Qunts më tepër se një muaj më parë

Kui sina mustas siis mis see roheline asi puude taga on ?

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Mis seal muud,kui murutraktor.

fredy96 më tepër se një muaj më parë

Ilus juuksevärv teil:-)

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Tänan!

devilfemme më tepër se një muaj më parë

Kui kaunis ja nooruslik!:)

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Oi,aitäh!

Mersumees8 më tepër se një muaj më parë

Tere kunis Daam! Soovin kaunist aasta lõppu ja head ja õnneliku uut aastat! *ROSE* <br />
Minu tel.5076613 ja Fb:Rein Mersumees. Jään ootama.

JERELY50 më tepër se një muaj më parë

Südamest tänud!

Trego më shumë
Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania