Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate truu62 v 24. Shkurt 1947 (73), Rakvere, Estonia Ishte online disa ditë më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

kaljusirel më pak se një muaj më parë

Kirjuta Malleke. Ja ootan kirja ja millega tegeled kodus ja aijamaal on koik maas. Tervitab.Kalju.

Merri65 më tepër se një muaj më parë

Aitähh,teile samuti!

sam800 më tepër se një muaj më parë

hello dear. how are you doing ?<br />
my name is Samuel i will like if we can get to know each other dear. i will like if you can as well add me to your email so as to talk more ( sambrown7090@gmx.com )

Merri65 më tepër se një muaj më parë

Suurimad tänud! Kas me oleme tuttavad?

truu62 më tepër se një muaj më parë

Ei ole,kuid tunnistan,et mulle meeldib enamvähem omavanustele õnne ja head tervist soovida.Ilusat kevade jätku Teile!

emamesilane më tepër se një muaj më parë

Vörratu pilt!

truu62 më tepër se një muaj më parë

Tänan!

Vija më tepër se një muaj më parë

ARMAS DAAM ja ILUS PILT

truu62 më tepër se një muaj më parë

Aitäh kullake!<br />

Mies më tepër se një muaj më parë

Palju-palju õnnesoove,<br />
palju-palju kallistusi,<br />
palju-palju lilli<br />
tänasel hällipäeval!<br />
Järgmiseks aastaringiks-<br />
õnne, tervist, armastust ja hulgaliselt kordaminekuid<br />
kõiges mis ette võtate.

truu62 më tepër se një muaj më parë

Suur tänu Sulle!

MaaliJaJuuli më tepër se një muaj më parë

Palju ônne ja tervist!!

truu62 më tepër se një muaj më parë

Suur tänu kallike!

Vija më tepër se një muaj më parë

Kaunis daam,ilus koht

truu62 më tepër se një muaj më parë

Tere! Olen lihtne maanaine.Pilt on tehtud sõbranna pool.Tal selline fototapeet seinal.Aitäh Sulle!

valentina60 më tepër se një muaj më parë

head uut aastat

truu62 më tepër se një muaj më parë

Kõike kaunist ja tervist uueks aastaks!

siki1975 më tepër se një muaj më parë

Armsad olete

truu62 më tepër se një muaj më parë

Aitäh!<br /> Kaunist jõuluootust Teile!

Millu555 më tepër se një muaj më parë

Ilusat advendiaega teile!

truu62 më tepër se një muaj më parë

Ma tänan,samad sõnad vastu!

airiin2 më tepër se një muaj më parë

Väga armsakesed. *ROSE*

truu62 më tepër se një muaj më parë

Aitäh!

evaave më tepër se një muaj më parë

Väga kaunis!<br />
Päikest!

truu62 më tepër se një muaj më parë

Ma tänan,päikest Teilegi!<br />

mees60 më tepër se një muaj më parë

toredat suve algust *ROSE*

truu62 më tepër se një muaj më parë

Aitäh,sullegi ilusat suve algust!

anv më tepër se një muaj më parë

Tänan Sind !!

truu62 më tepër se një muaj më parë

Vau,suur tänu ja ilusat kevade algust Sulle!

Trego më shumë
Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania