Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate saura u VIP 20. Tetor, New York, USA Ishte online disa ditë më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

AGGELOS gati një muaj më parë

You are a dream...

AGGELOS gati një muaj më parë

Doooll...

Niko Fourtzi më tepër se një muaj më parë

Je shume e bukur

Hektor më tepër se një muaj më parë

Paske dale si nusja bukur.

Meriton-peja më tepër se një muaj më parë

bukuroshe

belushi më tepër se një muaj më parë

Pse je kaq e bukur

mon nick est schick më tepër se një muaj më parë

you are beautiful

Jur Gen më tepër se një muaj më parë

shum yll

Pa shije jete më tepër se një muaj më parë

Pershendetje saura mire se ju gjej
shum cka kishte ndryshuar ne top.al
Ju pershendet miku i juaj minir ajeti

MERCIFULLY më tepër se një muaj më parë

beautiful pose...May they a safe...happy life!...

MERCIFULLY më tepër se një muaj më parë

Maşallah

Ismet më tepër se një muaj më parë

Jeni shum e bukur

perkushtim më tepër se një muaj më parë

Shume e embel

Gerri më tepër se një muaj më parë

Yll

elio më tepër se një muaj më parë

pershendetje

beeli01 më tepër se një muaj më parë

You'r so cute

Arlind më tepër se një muaj më parë

Yll

NIK më tepër se një muaj më parë

koke shume e bukur, prishtina
#

seaandsun më tepër se një muaj më parë

wonderful.

Artoni më tepër se një muaj më parë

Bukuroshe jeni

Trego më shumë
Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania