Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate IDEAL s 10. Qershor 1978 (43), Prishtina, Kosovo Ishte online më pak se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

Month më tepër se një muaj më parë

süperrr fotooo

IDEAL më tepër se një muaj më parë

Flm

Month më tepër se një muaj më parë

Le të jetë çdo ditë e ardhme më e mirë,

IDEAL më tepër se një muaj më parë

faliminderit edhe per ju ashtu!

lulaa më tepër se një muaj më parë

preshendetje

IDEAL më tepër se një muaj më parë

Pershendetje dhe nga un

mona më tepër se një muaj më parë

Qenke alamet djali. Sipas fotos . Ishalla je beqar :)

IDEAL më tepër se një muaj më parë

flm per compliment

100VjetShtet më tepër se një muaj më parë

Mbaj kokën lart, Qëndro krenar, Tregoju të gjithëve që jemi Shqipëtar. Gëzuar 100 Vjetorin e Pavarësisë!

IDEAL më tepër se një muaj më parë

faliminderit shum se skam pas mundsin te kqyem shum faliminderit gjith shiptarve ane mban botes ku do qe gjenden ju uroj 100 vjetorin e pavarsis

mirsadja më tepër se një muaj më parë

te baft mir<br />
mirpo me kon je kan tu pi kafe

IDEAL më tepër se një muaj më parë

pers9onin zguzoj em zbulu ka qne nji person po thuajse i veqant...

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania