Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate MeAfer q 24. Qershor 1963 (57), Prishtina, Kosovo Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

Istogaliu më tepër se një muaj më parë

Ma kujton edhe mesuesin tim Eminin

MeAfer më tepër se një muaj më parë

Vertete?

JETIMI më tepër se një muaj më parë

HELO

MeAfer më tepër se një muaj më parë

Po?

MeAfer më tepër se një muaj më parë

caffe

MeAfer më tepër se një muaj më parë

flm vetvetes!

Babagjyshi më tepër se një muaj më parë

bac u kry

MeAfer më tepër se një muaj më parë

u kry a?!

MashurkaMeBizele më tepër se një muaj më parë

Hajh hsj gab agjjsjsis

MeAfer më tepër se një muaj më parë

nc nc nc nc nc

Erisi1 më tepër se një muaj më parë

Pershendetje haver si je

MeAfer më tepër se një muaj më parë

pershendetje!

hulyabn më tepër se një muaj më parë

süperr fotooooo

MeAfer më tepër se një muaj më parë

Faleminderit!

Babagjyshi më tepër se një muaj më parë

*10*

MeAfer më tepër se një muaj më parë

Flm babagjysh!

Babagjyshi më tepër se një muaj më parë

erdhe prap,mire se erdhe

MeAfer më tepër se një muaj më parë

flm flm

Babagjyshi më tepër se një muaj më parë

bukur po dukesh

MeAfer më tepër se një muaj më parë

po po po

Babagjyshi më tepër se një muaj më parë

10 me *

MeAfer më tepër se një muaj më parë

flm flm flm

Babagjyshi më tepër se një muaj më parë

10 ne kajmak!

MeAfer më tepër se një muaj më parë

flm flm flm

Month më tepër se një muaj më parë

hi photography me të vërtetë e bukur

MeAfer më tepër se një muaj më parë

Flm Month!

Month më tepër se një muaj më parë

hello hello hello *HI*

MeAfer më tepër se një muaj më parë

hello hello hello hello hello hello!

gysji më tepër se një muaj më parë

Pershendetj..!!<br />
Ju uroje nje muaj nendori te mbar plot shendet dhe lumturi<br />

MeAfer më tepër se një muaj më parë

Flm. Urime edhe juve!

bem më tepër se një muaj më parë

komandant erdhe prap,mire se erdhe

MeAfer më tepër se një muaj më parë

*HI*

MeAfer më tepër se një muaj më parë

Pershendetje!

MeAfer më tepër se një muaj më parë

Pershendetje, pershendetje....

bem më tepër se një muaj më parë

pershendetje,eshte nje foto e bukur

MeAfer më tepër se një muaj më parë

faleminderit!

Vito-pz më tepër se një muaj më parë

jo vetem per lojen por ruaju se jan lodh ata po rrzohet ndonjeri

MeAfer më tepër se një muaj më parë

po a?!

Jurgina më tepër se një muaj më parë

foto shume e bukur edhe pse shum serioz po dukeni

MeAfer më tepër se një muaj më parë

faleminderit!

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania