Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate enkeleta v 03. Mars 1996 (23), Tirana, Albania Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

Ardian më tepër se një muaj më parë

Qenke ylli

shqiprim.kurti94@hotmail.com më tepër se një muaj më parë

bukuroshe

Besi më tepër se një muaj më parë

Zemra vogel sa mir qenke te puc

lenso më tepër se një muaj më parë

A ta jap nje vleresim ?
Me mir nga afer ::::

Klajdi më tepër se një muaj më parë

Yll

Klajdi më tepër se një muaj më parë

Yll

MeAfer më tepër se një muaj më parë

nyc nyc bylybyc

Senorita më tepër se një muaj më parë

Have a nice day

IDEAL më tepër se një muaj më parë

natyra e bukur edhe personi ne natyr duket bukur

tacko më tepër se një muaj më parë

copa copa

Fesalmisini më tepër se një muaj më parë

Shum bukur

Month më tepër se një muaj më parë

hımmm very very nice foto

dashuriaa më tepër se një muaj më parë

valla bre e ki kete trup si peshhkk

Dj-titi-elb më tepër se një muaj më parë

Shum bukur je keni fsb ju lutem

Dark-Angel më tepër se një muaj më parë

Ik se qeni mbrapa :P:P

ALban89 më tepër se një muaj më parë

uuu c'far bukurosheee...

rikulazaren më tepër se një muaj më parë

Pershendetje<br />
<br />

stupci më tepër se një muaj më parë

Ich liebe dich

Fesalmisini më tepër se një muaj më parë

Vertet e bukur

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania