Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate resadinho w 15. Dhjetor 1992 (27), Baku, Azerbaidzhan Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

wipwirin21 më tepër se një muaj më parë

13 comenttttttttttt

MaTDi më tepër se një muaj më parë

Hxyfigtsyf8f5ad7fuzuvhci

denizulduz më tepër se një muaj më parë

Koment 2ci seeh menden

onsuz-olmur më tepër se një muaj më parë

Cooooommmmeeeenmnnnntttttttttt

denizulduz më tepër se një muaj më parë

Komenttttt narahat edir

Moffaaa më tepër se një muaj më parë

komennnnnnnnnnnnnttttttttttttttt

visa më tepër se një muaj më parë

bir sozle demek olar ki komentttttttt

uReKaGLaR më tepër se një muaj më parë

kmntttttttttttttttttttttttttttttt

uReKaGLaR më tepër se një muaj më parë

komentttttttttttt

Yaxsidost më tepër se një muaj më parë

Supper. Sitilleriniz supper.

Lady më tepër se një muaj më parë

yadimdadi yadimdadi yemeyi usduve tokmuwdum,sende bir hefede mene ceza vermiwdin)).yamanda iqruwkalar idi taxda tuxdadan,kagizdan duzeltdiyin fiqurlar idi.hecneye oxwamayan))

resadinho më tepër se një muaj më parë

ehhehh)) bax sabah dersdi gedib yatmir) eheh

Lady më tepër se një muaj më parë

indi qojalifsandaaaaaaaa.)))yamanda,meni stola kendirliyib ozunde cay zeherlene-zeherlene tv-ye baxirdin))

resadinho më tepër se një muaj më parë

yalansa yazdiqin barmaqlarin qirilsin men balama ele elemeremm burnunan gelsin appani veridim tokrdun usdume) bawimda iqruwqalar sindirmisan burnunan gelsin ele yadinan cixib ehhhehh qoja qartal ne gezirdin daglar boynunda boynunda ehh

Lady më tepër se një muaj më parë

he mawallah hamisi yadinda bugunki kimi)qoojaldineeeeee sende))

resadinho më tepër se një muaj më parë

yox o vaxt cavan idim balam onda canim sulu idi ehh o gunler ) bawima belaydin))aglamayasan deye) min hokkadan cixirdim ehhhehh))

Lady më tepër se një muaj më parë

necede yadindadi eee olmuyesen seni)he men cekmiwdimde)

resadinho më tepër se një muaj më parë

hee balaw) ayaqin altina stol qoyub cekmiwdin) ehh ehh sen balaca bala idin indi boymusen eheh)

Lady më tepër se një muaj më parë

taa bu qederde yoxda)komentator oyunu teqdim edir)

resadinho më tepër se një muaj më parë

<br /> Bu wekil) sen onda 1 ci sinife gedirdin cekdirmiwidm)

Lady më tepër se një muaj më parë

yene sen.mawallaaaaaaah hara baxiram sensen.

resadinho më tepër se një muaj më parë

:)))) hee cox duwunursen meni oncun) admin menim weklimide qoyur)

Lady më tepër se një muaj më parë

sevindim..

resadinho më tepër se një muaj më parë

:)))ne ise) cinnimi oynadma:)

Lady më tepër se një muaj më parë

gecikdin.

resadinho më tepër se një muaj më parë

OLAN IWDI sEVIN HELE YAZDIM)

Lady më tepër se një muaj më parë

komentator(ugur dile)

resadinho më tepër se një muaj më parë

Indi gorrem diledim )

Marsella më tepër se një muaj më parë

ilk serh commmmmmmmmmmmmment

resadinho më tepër se një muaj më parë

:)

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania