Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate elbe p 01. Prill 1956 (63), Tallinn, Estonia Ishte online më tepër se një muaj më parë
Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

enno07 gati një muaj më parë

Tuld punanahkadele...

sirrsorr më tepër se një muaj më parë

sellise kuumaga kuluks küll selline lumi ära!!!

leek më tepër se një muaj më parë

kas läheb lahinguks mind mitte lasta

elbe më tepër se një muaj më parë

rahu,midagi ei toimu

roosapanter16 më tepër se një muaj më parë

Ilus tumba teil seal

fredy96 më tepër se një muaj më parë

Suviselt kirju, kena:-)

tuhkatriinu8 më tepër se një muaj më parë

kuhu minek on

Ants Mändmets më tepër se një muaj më parë

Igatsus<br />
<br />
Võib olla siis<br />
kui lilled õitsevad<br />
võib olla hoopis<br />
lehelangemise aegu<br />
<br />
ma jõuan lõpuks sinuni<br />
sina lihtsalt oota<br />
Sest ma ju isegi ei tea<br />
veel täpselt, millal jõuan<br />
<br />
su poole tulles olen<br />
parasjagu seismas sillal<br />
kui kerge eksida<br />
Ja sootuks hukkuda<br />
<br />
Maiki Meerbach

nemps më tepër se një muaj më parë

Imelist SÜNNIPÄEVA! *ROSE* *ROSE*

elbe më tepër se një muaj më parë

<br /> Suured tänud õnnitluse eest! On väga tore päev olnud!<br />

UrmasKnd më tepër se një muaj më parë

Sul nii suured kahurikuulid.Kas ka kasutad neid või hoiad omale?

maias13 më tepër se një muaj më parë

Jah ega ära ei ütleks.;)

maris0408 më tepër se një muaj më parë

ei noo täitsa normaalne.komentaator

nemps më tepër se një muaj më parë

Imelist SÜNNIPÄEVA!

MUHUVIIKING më tepër se një muaj më parë

kaunis oled!!

oll85 më tepër se një muaj më parë

müts pähe,külm on ju:)

piret18 më tepër se një muaj më parë

MEIE ILUS TALVINE EESTIMAA:)kENA!!

eldor më tepër se një muaj më parë

Mine nüüd!See ju puhas eesti poiss kelle järgi tehtud.Mis sellest et teist vormi kannab.

MUHUVIIKING më tepër se një muaj më parë

Ilus naeratus!

MUHUVIIKING më tepër se një muaj më parë

Kas see laseb ka?

MUHUVIIKING më tepër se një muaj më parë

Ongi nii või...

MUHUVIIKING më tepër se një muaj më parë

Kas siis kohe võib kirjtada?

elbe më tepër se një muaj më parë

Muidugi,kui ma meeldin sulle,sina mulle ka!

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania