Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate shahh80sikuviku z 01. Shtator 1990 (29), Tartu, Estonia Ishte online më pak se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

shahh80sikuviku më tepër se një muaj më parë

Ns.

leidix më tepër se një muaj më parë

ohhooo, pühi siis pühi:)

MAARJALIIVAT më tepër se një muaj më parë

kenad poisid mõlemad *ROSE*

-alexx më tepër se një muaj më parë

isu

lex21 më tepër se një muaj më parë

t mõni 10p ka paha ei teeks.

fredy96 më tepër se një muaj më parë

Taas üks eluetapp läbitud oleks pidanud veidi rõõmsam olema aga muidu kena!!:-)

Mammuuu më tepër se një muaj më parë

Jaa, ma pean need sollid ära kasutama muidu kustuvad ära.... Igaljuhul talle 5/7/10... tänks ;)

-renar më tepër se një muaj më parë

kas poosetamas :))))))

-caius- më tepër se një muaj më parë

Kena härra :PPPP

Mammuuu më tepër se një muaj më parë

sellele pildile häästi palju 7p ja 10 p... tänks :) :)

Mammuuu më tepër se një muaj më parë

Kahju kohe teist et selle pildile rohkem kümneid ei visata :D

shahh80sikuviku më tepër se një muaj më parë

Vaata kes räägib.<br />

shahh80sikuviku më tepër se një muaj më parë

Võiks siis jälle küsida sellele pildile hästi palju hindeid 7p või 10p enam oodatud.

shahh80sikuviku më tepër se një muaj më parë

Paluks siis siia ikka räigelt 7p loopida ja arvan, et mõni 10p ka paha ei teeks. Aitäh.

-Sun-Party- më tepër se një muaj më parë

Kaval nägu :D

triinu9- më tepër se një muaj më parë

Millest sa mõtled

shahh80sikuviku më tepër se një muaj më parë

Mõtlesin, et õhtu võiks juba läbi olla.

Monicam82 më tepër se një muaj më parë

Mängin taas Kommentaatorit.Moekad prillid. Meenutavad vähe minu prille. Tore pildike muidu=)

annekene më tepër se një muaj më parë

väga armas kolmik

sirrsorr më tepër se një muaj më parë

Lahuamatud sõbrad !!!

Ants Mändmets më tepër se një muaj më parë

Kevad on nii äge,<br />
sest talv pole vägev.<br />
<br />
Juba sulisevad veed,<br />
kuid ei ole kevad veel.<br />
<br />
Öösel külmataat mis kole,<br />
aga talv ju enam pole.<br />
<br />
Päike paistab soojalt,<br />
Aga õhtul läheb looja

-Black-Red- më tepër se një muaj më parë

ilus sünnipäeva pilt palju õnne sünnipäeva lapsele

Trego më shumë
Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania