Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate karmen27 y 27. Prill 1964 (56), Tartu, Estonia Ishte online më pak se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

Ats disa orë më parë më parë

Super! Kaunis!

Rein Mersumees më tepër se një muaj më parë

Kaunis DAAM!

Rein Mersumees më tepër se një muaj më parë

Oled väga sümpaatne ja kaunis DAAM! Kaunitar!

kaur2 më tepër se një muaj më parë

Kaunis naine.

Mandlipoiss më tepër se një muaj më parë

väga meeldib:)

kuukiir më tepër se një muaj më parë

kena

karmen27 më tepër se një muaj më parë

Tänan.

kalevr më tepër se një muaj më parë

mis hetke sähvatust tähistatakse ! *HI*

kalevr më tepër se një muaj më parë

kena hetk ,miks nii üksinda ! *ROSE*

karmen27 më tepër se një muaj më parë

Ei ole üksinda,pildistaja on ka. *YES* *BYE*

uku99 më tepër se një muaj më parë

Veetlev naine.

karmen27 më tepër se një muaj më parë

Tänan.

martrr më tepër se një muaj më parë

Tänan *ROSE*

kaur2 më tepër se një muaj më parë

Ilusat naistepäeva!

karmen27 më tepër se një muaj më parë

Tänan.

arthur më tepër se një muaj më parë

Tere!Tujuküllast naistepäeva ja kaunist kevade ootust!

karmen27 më tepër se një muaj më parë

Tänud.

uku99 më tepër se një muaj më parë

Võluv ja sexsikas.

karmen27 më tepër se një muaj më parë

Tänan märkamast.

evald1234 më tepër se një muaj më parë

meenutab Rannat...

Ats më tepër se një muaj më parë

Kena ja armsa olemisega naine olete!

uku99 më tepër se një muaj më parë

Väga veetlev!

karmen27 më tepër se një muaj më parë

Tänan.

andysm më tepër se një muaj më parë

Thank for all the ``5` s in the markings above,Karmen27.. i would add seven to all your pictures x

kaur2 më tepër se një muaj më parë

Ilusat naistepäeva!

karmen27 më tepër se një muaj më parë

Tänan sind.

azertykwak10 më tepër se një muaj më parë

oh my god , you looks great ;)

Ants Mändmets më tepër se një muaj më parë

KUI TUME VEEL KAUAKS KA SINU MAA<br />
Kui tume veel kauaks ka sinu maa<br />
ja raske su koorem kanda,<br />
kui enam ei jõuaks, ei jõuakski sa<br />
su soovide siniranda,<br />
täht süttib ehk taevas su üle veel,<br />
lill tärkab su haua pinnast<br />
ja sinu mõte ja sinu meel<br />
kord tuksub su rahva rinnast —<br />
ja liigub ja loob ja lehvitab<br />
ja kauneid radasid rajab,<br />
su rahva koda see ehitab<br />
ja põlvest põlveni kajab.<br />
Juhan Liiv

Trego më shumë
Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania