Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate mait w 25. Nëntor 1987 (32), Rakvere, Estonia Ishte online gati një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

EveliLuh më tepër se një muaj më parë

kena armas pilt

Supertots më tepër se një muaj më parë

appi... mida ma näen. kasvata ruttu juuksed tagasi ...<br />

taimo2002 më tepër se një muaj më parë

Kas onu Kalev tahab vastata midagi,või hoopis küsida?Kenad olete!

bonogirl më tepër se një muaj më parë

Hahaha miks nii muri:)<br />
Aga kena oled mul ikka :)<br />
kallis oled(L)

helika5 më tepër se një muaj më parë

Eks sul on nägu must? ;-) <br />
Ei ole ju habe ees ja vunts? :-$

bonogirl më tepër se një muaj më parë

kallis väga kena oled(K)(L)

helika5 më tepër se një muaj më parë

PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS! *DRINK* *ROSE*

bonogirl më tepër se një muaj më parë

6oo päeva :D<br />
Kallis oled (K)(L)

bonogirl më tepër se një muaj më parë

Kallis armastan(L)

mait më tepër se një muaj më parë

mina sind ka kallis ...

bonogirl më tepër se një muaj më parë

Kallis kõige kenam <br />
Kallis oled mulle:D:P(K)(L)

bonogirl më tepër se një muaj më parë

Kallis palju õnne sünnipäevaks <br />
Armastan sind:D

sinuxymusy më tepër se një muaj më parë

Hmm...<br />
Sa oled kuidagi Hendriku moodi juu....<br />
Eih kenad olete!!<br />
Mait tubli oled! ;)

germo123321 më tepër se një muaj më parë

jumala sarnased olete

anna-manna më tepër se një muaj më parë

Vennad või jaa? xD<br />

cata06 më tepër se një muaj më parë

DJ mannu ja MC saller XD nice

bonogirl më tepër se një muaj më parë

kena oled kallis :-P <br />
Kõige kallim *HEART*

bonogirl më tepër se një muaj më parë

Kallis :-P :-{} <br />
Aemastan sind

cata06 më tepër se një muaj më parë

cool 8-) [:-} *THUMBS UP*

Snikers1234567 më tepër se një muaj më parë

näha jh <br />
pestikad mis sugused:D

mait më tepër se një muaj më parë

:)

Snikers1234567 më tepër se një muaj më parë

Said omale uues pestika we?:D

mait më tepër se një muaj më parë

jep ikka , me nuud juba vanad semud noh !

Trego më shumë
Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania