Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate kodukiisuke p 20. Prill 1972 (49), Tallinn, Estonia Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

kaps20 më tepër se një muaj më parë

Palju-palju õnne!

VIKTOR14 më tepër se një muaj më parë

Oled vallatu ja kena siin fotol ! Armas pilt!!

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Aitäh sulle armsake;)

urmps75 më tepër se një muaj më parë

Kena ikka!

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Tänud!

KATTAI më tepër se një muaj më parë

kaunis

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Aitäh

alikmikkel më tepër se një muaj më parë

Oled kena.<br />
ilusad silmad.

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Aitäh sulle armsake;)

vammasrg281 më tepër se një muaj më parë

kena lilleline pluus sul ;) see sobib sulle ideaalselt nagu valatult ;)

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Oi aitäh,sa nii armas:)

vammasrg281 më tepër se një muaj më parë

Palun ;) annan endast parima ;) tänan ;) päikest sullegi ;)

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Väga tore;)

vammasrg281 më tepër se një muaj më parë

armas päikseke ;)

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

aitäh nii kaunite sõnade eest sooja südamega meesterahvas,päikest sulle:)

vammasrg281 më tepër se një muaj më parë

Palun ;)

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

:)

vammasrg281 më tepër se një muaj më parë

armsake ;) oled kui nukuke ;)

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Aitäh armsake:-)

villu2008 më tepër se një muaj më parë

Väga kaunis ja ilus ...

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Aitäh sulle;)

vammasrg281 më tepër se një muaj më parë

nunnult armas tüdruk ;)

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Aitäh sulle südamest,väga armas ja sooja südamega mees;)

Mees më tepër se një muaj më parë

ehh:) ma ka tänan:)

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

;))

Mees më tepër se një muaj më parë

kenake ;-)

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Ma tänan,armas oled;)

vammasrg281 më tepër se një muaj më parë

neiu kui nukuke ;) selline muhe ja armas ;)

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

vau,ma tänan;),sa armsake;)

Üllar më tepër se një muaj më parë

ah kui kenad silmad ...

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

ooo...ma tänan;)

Üllar më tepër se një muaj më parë

kodused kiisud kõik kenad,,

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

ma väga loodan armsake,aitäh;)

vammasrg281 më tepër se një muaj më parë

kena lilleline neiu ;)

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Suured tänud :)

Nipitiri më tepër se një muaj më parë

oioi,aga sa oled tõeliselt kaunis ja armas,mhm

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Mmmm...ma tänan armsake:)

Vainokas më tepër se një muaj më parë

soeng on kena aga ise oled võrratu

kodukiisuke më tepër se një muaj më parë

Vau,ma tänan sind ja sinagi oled ju armsake ).

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania