Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate Siim y 07. Maj 1993 (28), Tartu, Estonia Ishte online disa ditë më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

--v2ikepiiga-- më tepër se një muaj më parë

Ilus sall.

sirrsorr më tepër se një muaj më parë

Poisile 3 hinne kuid lõkkele võib medal kindlasti anda im *THUMBS UP* eline!!

Siim më tepër se një muaj më parë

Tänan :)

Eduard8 më tepër se një muaj më parë

ilus poiss...urrr kohe

Siim më tepër se një muaj më parë

oii eduardoo.. aitähh :D

Liisu Juheljuvitz më tepër se një muaj më parë

Tutvusi ja 7/10 MEILE!! mina Sooviks tutvuda ühe toreda ja armsa poisiga !Ootame

Siim më tepër se një muaj më parë

:)

Lili më tepër se një muaj më parë

tibu on topis jee :D:D

Siim më tepër se një muaj më parë

ajeejaee :D

heamees123 më tepër se një muaj më parë

mhm.<br />

heamees123 më tepër se një muaj më parë

okei selge, hea amet ju ..toidab vähemalt..

Siim më tepër se një muaj më parë

igatahes :P

heamees123 më tepër se një muaj më parë

kuskohal sa kokk oled..laevas või kuskil w??..aga muidu muhe pilt suht

Siim më tepër se një muaj më parë

ja laevapeal :P

Ave më tepër se një muaj më parë

mega kobe oled

Siim më tepër se një muaj më parë

sinusse :)

Kiiizu7 më tepër se një muaj më parë

Ilus poiss :-)

Siim më tepër se një muaj më parë

ära jama :D, ikka sinusse ;)<br />

kristiina më tepër se një muaj më parë

Kena :)

Siim më tepër se një muaj më parë

sinagi :)

Kairi A më tepër se një muaj më parë

Nii nunnu ;)

Siim më tepër se një muaj më parë

Sinagi ! ;)

-SaEiOleLahe- më tepër se një muaj më parë

oled lahe nüüd jah :D , Siim Rate on moest läinud .:D

Siim më tepër se një muaj më parë

:D, miks?:D Kätlin, see pilt on väga väga ammu tehtud, siis kui Rate oli moes:D:D

-SaEiOleLahe- më tepër se një muaj më parë

Kuti pluti :D

Siim më tepër se një muaj më parë

pluti kluti:D

ellik04 më tepër se një muaj më parë

Oh kui nunnukas ;D ^^

Siim më tepër se një muaj më parë

mu armas, ma tänan ^^.

Karina më tepër se një muaj më parë

vaidleja123 ilus oled jamh .

Siim më tepër se një muaj më parë

vaherahu siis :D Ilus tüdruk :)

Karina më tepër se një muaj më parë

Jeaaahh :P

Siim më tepër se një muaj më parë

Oled oled Ilus :)

Karina më tepër se një muaj më parë

mhmmm :P

Siim më tepër se një muaj më parë

mkmmmm:D

Karina më tepër se një muaj më parë

ahh loll jutt suhu tagasi :P :D

Siim më tepër se një muaj më parë

mkmm:D

Karina më tepër se një muaj më parë

Ooeii , mina olen tavaline tüdruk :)<br />
sina oled aga nunnnuu :P

Siim më tepër se një muaj më parë

ei ei, sina oled väga tore tüdruk:D, <br /> ise oled nunnu :).

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania