Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate doiaru s 23. Maj 1984 (37), Caransebeș, Rumania Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

ioanavichi më tepër se një muaj më parë

dar ce acum esti batran?doamne voi va considerati batrani la 30?:))<br />

blajflavia më tepër se një muaj më parë

pentru tatuajul tau si minunatul nesaj pe care-l transmite

doiaru më tepër se një muaj më parë

Multumesc inca odata

blajflavia më tepër se një muaj më parë

Waw...ce tatuaj ....

doiaru më tepër se një muaj më parë

Iti place e facut in memoria mamei mele care a decedat acum 1 an si 4 luni :(<br />

anushka28 më tepër se një muaj më parë

frumoasa fiara !

doiaru më tepër se një muaj më parë

Hai sa te dau o tura :P

margarelas më tepër se një muaj më parë

Ei...fotografia asta ar trebui sa-ti aduca multe pretendente!

doiaru më tepër se një muaj më parë

Sigur cum sa nu :P<br />

silviasanduleac më tepër se një muaj më parë

multumesc pentru nota.sa ai o zi buna.

doiaru më tepër se një muaj më parë

Mersi mult o zi buna si tie :*<br />

blajflavia më tepër se një muaj më parë

Pofta mare....si racoareeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

doiaru më tepër se një muaj më parë

Multumes la fel

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania