Kevin 20. Qershor 1985 (36), Tirana, Albania Ishte online më tepër se një muaj më parë
Fotografitë 1 photos
  • Qëllimi i regjistrimit tim në këtë web-faqe është miqësiflirtojmarrëdhënie
  • Interested in girls
  • Unë flas albania.
  • Megjithatë, për t'u përgjigjur
  • 192 cm
  • Unë nuk pi duhan.
  • My religion is katolik.
  • 13.05.2019
  • Response rate very low
Rreth meje

Jam Kevin nga Tirana menaxher Marketingu ,,dhe self businessman ,,jetoj prej 15 vitesh ne Amerike por per momentin punoj dhe jetoj ne Tirane ,,deshiroj te njohe nje vajze te zgjuar por Jo te djallezuar ,,lol ,,pozitive dhe open minded ,,e llogjikshme. Per veten jam tip I qete ,,sportiv ,,adhuroj natyren dhe bukurite e saj ,,merrem me fitness dhe not ,,, jam 192 cm I gjate dhe atletik

Profile link

Dhuratat e Tij
Muzikë Spotify (0)
Dhuratat e Tij User has no gifts yet. So the first one who sends a gift will get bunch of attention straight away.
Are you ready for the spotlights?
Instagram photos nuk ka fotografi
Ditar (0)
Nuk është gjetur asnjë aktivitet
Muzikë Spotify (0)

Rezultati më i mirë

Gjithsej Vota: 2

Rezultati më i mirë:
Albania: në pozicjon të 167-të
08.10.2020 01:16
Tirana: në pozicjon të 124-të
08.10.2020 01:16
His quizzes
User hasn't taken any quizzes