Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate janari o 17. Shkurt 1984 (36), Viljandi, Estonia Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

sirts88 më tepër se një muaj më parë

Ilus ja armas oled sel pildil.

janari më tepër se një muaj më parë

ma tänan sind...armas sinust..

Marit më tepër se një muaj më parë

Sa oled ikka nummi musi

janari më tepër se një muaj më parë

sa ka nummi,,

Marit më tepër se një muaj më parë

Armas vaatepilt.Musi oled...

janari më tepër se një muaj më parë

tanan musi selline..

Marit më tepër se një muaj më parë

Armsake oled kallike

janari më tepër se një muaj më parë

kallike oled sa ka mulle.

Marit më tepër se një muaj më parë

Armas oled kallike

janari më tepër se një muaj më parë

sa oled ka armas neiiu...

Marit më tepër se një muaj më parë

See on sulle kallike oled minu mõmmi,loodan,et vastad samaga...

janari më tepër se një muaj më parë

mulle meeltib sinu mommi olla ....

larissa2014 më tepër se një muaj më parë

Armasad mõnusat jõulukuud teile õnne pere

janari më tepër se një muaj më parë

tänan :D

gelinahelina më tepër se një muaj më parë

väga armas pilt kena oled

janari më tepër se një muaj më parë

:) :) äitähh..

nadja më tepër se një muaj më parë

kenad olete *THUMBS UP* :-)

janari më tepër se një muaj më parë

:)

angelgirl789 më tepër se një muaj më parë

kobe pilt

janari më tepër se një muaj më parë

ikka :) :)

LilMissSunshine më tepër se një muaj më parë

oh kui ahvatlev pilk ...

janari më tepër se një muaj më parë

tänud :)..

Krete më tepër se një muaj më parë

Mul suvel kõhuke kah tuleb ette,siis ongi vaja ujuda :D<br />
ikka ikka koos :D

janari më tepër se një muaj më parë

või nii siis on tore.

Krete më tepër se një muaj më parë

mis nende vanuse vahe on ?<br />
mul endal präegu 1a ja 4 kuud vana poiss ,aga aasta lõpp on tulekul uus pisike ja tahan teada kuidas su õe lapsed läbi saavad?

janari më tepër se një muaj më parë

mmm äkki oli 9k ja teine 1,5a läbi saavad normild..

Krete më tepër se një muaj më parë

tubli oled siis :D<br />
mina üritan olla oma lastele hea ema :D<br />
Aga niii nunnud on lapsed :P

janari më tepër se një muaj më parë

ikka on toretad.

Krete më tepër se një muaj më parë

oo jee varsti saan ise kah ujuma minna :D<br />
ilus pilt

janari më tepër se një muaj më parë

lähme katekesi ujuma :)

Krete më tepër se një muaj më parë

no mõni on kohe armas kui pisikesed kah pildile võtab :D<br />
Imeilus pilt !

janari më tepër se një muaj më parë

Üritan hea onu olla..

Meraike më tepër se një muaj më parë

nii armas pilt :)

janari më tepër se një muaj më parë

tänan.

marita28 më tepër se një muaj më parë

armas pilt.

janari më tepër se një muaj më parë

sina oled armas.

rulike më tepër se një muaj më parë

väga armas pilt..........

janari më tepër se një muaj më parë

tänan.

klaudija më tepër se një muaj më parë

kelle lapsed sa nüüd pätsa panid

janari më tepër se një muaj më parë

anti oida.

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania