Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate rokkar25 o 09. Shkurt 1979 (40), Valga, Estonia Ishte online një ditë më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

Barredwardham më tepër se një muaj më parë

Good day,<br />
I am Barrister Edward Hamund, I am contacting you in regard to a fund of 13.5million USD left in a bank here in Togo West Africa by my late client before his death I decided to contact you since you bear the same surname with my client, So that i will present you to the bank as the next of kin to enable the bank to transferred the fund to your personal bank account before it get confiscated by the bank. He was my client here in Africa before his sudden death.<br />
<br />
Edward Hamund Esq. LLB, BL<br />
SOLICITOR & ADVOCATES,<br />
Cabinet Dentaire Nifa.10.<br />
Rue Amouzou, Lome-Togo West Africa.<br />
(ehamund@yahoo.com)

neiukene15 më tepër se një muaj më parë

kena valge kiisu :D<br />

VanessaSweet më tepër se një muaj më parë

Kass on sul ilus, puhas valge, mul oli ka kunagi täpselt selline,- aga nyyd on mul sellised kiisud, et te ei oska isegi aimata. See, mida soovid, tuleb su ellu nagunii, muidugi kassidega on mul eriliselt vedanud, nii nagu ka kõige muuga, ära siis unusta oma kassiga mängida, sest seda nad väga armastavad, vähemalt minu omad on küll erilised nurrmootorid, ravijad, paitajad ja muidu vigurivändad. :-)

-carry-me-away- më tepër se një muaj më parë

s a t a n c a t

memeautism më tepër se një muaj më parë

vahva kiisu!

makk më tepër se një muaj më parë

pimestav pilk:)

loog më tepër se një muaj më parë

Pole viga ! Ikka läheb vaikselt.<br />

loog më tepër se një muaj më parë

Tsau! Kas sa tunned mind ?

afrodita66 më tepër se një muaj më parë

kenake

ReidiAndres më tepër se një muaj më parë

hypnotic eyes .

-FreeBird- më tepër se një muaj më parë

tundub et su kiisuke on tiba palju fosforit söönud.. =) tglt kena pilt!!

loog më tepër se një muaj më parë

Sorry.Kas ma tunnen sind?<br />

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania