Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate eret u 30. Shtator 1957 (62), Porvoo, Finland Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

truu62 më tepër se një muaj më parë

Kaunitarile palju õnne sünnipäevaks!

truu62 më tepër se një muaj më parë

Palju õnne juubilarile!

REITZ më tepër se një muaj më parë

Roosa särk ikka sobib sulle.

eret më tepër se një muaj më parë

Seda arvan ise ka.

Mersumees8 më tepër se një muaj më parë

Tere Kaunitar nuimega Eret! *ROSE* *ROSE* *ROSE* <br />
Kas tohiksin paluda sõbraks Fb:Hillar Ots

Mersumees8 më tepër se një muaj më parë

Oled eriliselt väga kaunis DAAM! Armusin! *ROSE*

Mersumees8 më tepër se një muaj më parë

Eriliselt imekaunis DAAM! Mina Fbi Hillar Ots. *ROSE*

Mersumees8 më tepër se një muaj më parë

Oled eriliselt kaunis DAAM! *ROSE* Kallistaks SIND!

eret më tepër se një muaj më parë

Tänud kena kommendaari eest~!!!!!

vammasrg281 më tepër se një muaj më parë

ilusate säravate pruunide silmadega neiu ;) oled kui särav päikseke ;) armas ;) ilusat,kaunist,rahuliku,päikese ja värvide rohket sügise jätku sulle ;)

eret më tepër se një muaj më parë

Tänud komplimendi eest!!!Soovin ka sulle kaunist sügist ja rohkesti elamusi!!!!!

vent më tepër se një muaj më parë

Sexy!

eret më tepër se një muaj më parë

tänan!

tartto6 më tepër se një muaj më parë

Sexsi kypsä naine!

eret më tepër se një muaj më parë

Kirjuta vastus...kitos!!

reinut më tepër se një muaj më parë

<br />
Tahaks lennata,aga mitte eriti kõrgelt.<br />
Ilusat kuid jahetat hommikut sulle Eret

eret më tepër se një muaj më parë

just,just mitte eriti kõrgelt,aitäh heade soovide eest,päev oli ju ilus.

Arvo më tepër se një muaj më parë

Ilusat kevadpüha Sulle! :-)

eret më tepër se një muaj më parë

Aitäh,väga armas sinust!

Raimo Vija më tepër se një muaj më parë

Kena,ja kohtki tuttav!

eret më tepër se një muaj më parë

Siis ju tore!!!!

anv më tepër se një muaj më parë

..mis veski ??

eret më tepër se një muaj më parë

Viia veski

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania