Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate lukasz v 14. Mars 1987 (33), Munich, Germany Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

bellaa më tepër se një muaj më parë

Piękne widoki za Tobą :)

Dana-stokrotka më tepër se një muaj më parë

Chyba naj ze wszystkich fot.........brawo cudowna.

lukasz më tepër se një muaj më parë

dziekuje ci slicznie pozdrawiam buziaki zostawiam

Celtinka më tepër se një muaj më parë

gdzie w Polsce mieszkasz?

lukasz më tepër se një muaj më parë

hej mieszkaw kolo rzeszowa a ty :)

Izabela86 më tepër se një muaj më parë

Bardzo prosze Łukaszu :*

lukasz më tepër se një muaj më parë

ciesze sie za twoje odwidzinki:)

Izabela86 më tepër se një muaj më parë

Super ujecie *THUMBS UP* :-) Pozdrawiam serdecznie :)

lukasz më tepër se një muaj më parë

dziekuje slicznie :*<br />

mixa2222 më tepër se një muaj më parë

Dziękuje pozdrawiam miłej soboty...

kinia29 më tepër se një muaj më parë

no no super fotka przystojniak

lukasz më tepër se një muaj më parë

dziekuje slicznie buziaczki sle

abc më tepër se një muaj më parë

Super wyglądasz na tym zdjęciu!!!

lukasz më tepër se një muaj më parë

dziekuje sliczunie pozdrawiam buziaki zostawiam

blondynka1 më tepër se një muaj më parë

dziękuję......pięknie pozdrawiam...)))

blondynka1 më tepër se një muaj më parë

pozdrawiam...............

lukasz më tepër se një muaj më parë

dziekuje rowniez pozdrawiam serdecznie i caluski me sle

blondynka1 më tepër se një muaj më parë

pozdrawiam pięknie.................))))

Doris38 më tepër se një muaj më parë

Piękny widok się za tobą rozciąga

lukasz më tepër se një muaj më parë

Dziekuje slicznie pozdrawiam scisjam i caluje slodziutko

kociczkakot më tepër se një muaj më parë

kocham konie:)

lukasz më tepër se një muaj më parë

:)konie to moja praca zajmuje sie nimi juz 5 lat

Kari05 më tepër se një muaj më parë

Dziękuje..;) :-{}

lukasz më tepër se një muaj më parë

prosze bardzo :)buziam slodziutenko

viola77100 më tepër se një muaj më parë

<a href="/g/?link=http%3A%2F%2Fwww.JajkoWielkanocne.1k.pl%2F%3Fod%3Dviola" rel="nofollow" target="_blank">http://www.JajkoWiel<wbr>kanocne.1k.pl/?od=vi<wbr>ola</a><br />

pikolo më tepër se një muaj më parë

<a href="/g/?link=http%3A%2F%2Fwww.zamba.pl%2Fblog%2F40174%2Fnew_entry%2F" rel="nofollow" target="_blank">http://www.zamba.pl/<wbr>blog/40174/new_entry<wbr>/</a> :-) pozdrawiam :-)

Lilunia më tepër se një muaj më parë

Miłej niedzieli życzę ...:):):) Pozdrawiam cieplutko:)

*** ??*** më tepër se një muaj më parë

7 -na szczęscie

*** ??*** më tepër se një muaj më parë

Ƹ̵̡Ӝ̵Ʒ <br />
     .-·`````·-.,  .-·-·-.  ┏╮  <br />
  ╭╯       ╭╯՞      ՞\ |  |<br />
  /        \  \   ╮•  •  /  /    <br />
Ƹ̵̡Ӝ̵Ʒ\      /  ╰━╯ ,  √  / <br />
 ( / |   ╭╯__--.|  ||¯╰━╯<br />
    |   ||¯¯    |  ||<br />
 ¯¯¯՞՟՞՟՞՞՞¯¯¯¯¯¯¯՞՟՞՟՞՞՞¯¯¯ NA PAMIĄTKĘ ŻE TU BYŁAM SŁONIKA NA SZCZĘŚCIE TOBIE ZOSTAWIŁAM :)

*** ??*** më tepër se një muaj më parë

muszę przyznac widok , jest wspaniały,tymbardziej z zwierzęciem ,widocznie kochasz konie brawo ,pozdrawiam

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania