Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate ani-09 w 08. Dhjetor 1999 (20), Varna, Bulgaria Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

Semu më tepër se një muaj më parë

Really nice ;) I like you ;)

pid1 më tepër se një muaj më parë

*HI*

NIKINIKOLOV84 më tepër se një muaj më parë

прекрасна си сладурче Весело посрещане на Нова Година :-{} :-{} *ROSE* *ROSE*

piap1965 më tepër se një muaj më parë

*ANGEL* NEJNO,MILO I CHAROVNO ANGELCHE S PREKRASNI,NO I MALKO SAMOTNI BADEMOVI OCHICHKI,OCHICHKI TURSESHTI NEJNOST,LYUBOV I TOPLINA... *ROSE* *HEART* *ROSE* *KISSING* *ROSE* *HI*

NIKINIKOLOV84 më tepër se një muaj më parë

mnogo si gotina i mnogo hubavo momiche si *HI* *KISSED* *KISSING* *ROSE*

ZloBni4Ka më tepër se një muaj më parë

mnogo si krasiva kato angel4e si *ROSE*

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania