Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate ByScreaM r 01. Janar 1991 (29), Keçiören, Turkey Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

another më tepër se një muaj më parë

[:-} [:-}

Basia më tepër se një muaj më parë

For You

tekin më tepër se një muaj më parë

buda fena değil :)

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

ilk kendime 10 :)

tekin më tepër se një muaj më parë

sanada iyi bayramlar :)

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

Kendime :)

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

Kendime :)

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

Kendime :)

Month më tepër se një muaj më parë

bu ne duruş be kanka süperrrrrrr *THUMBS UP*

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

Saol kanka xd

Month më tepër se një muaj më parë

bence çok güzel resim tebrikler arkadaşım *THUMBS UP*

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

senin izindeyim kanka xD

eLsewhere më tepër se një muaj më parë

bence çok güzel bir resimm olmuş...

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

O senin güzelliğin kardeşim :) tşk ederim

Month më tepër se një muaj më parë

kanka napıyon burda söylermisin :D

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

kanka orada ilginç bi doğa olayı oluodu ona vurgu yapıodm xd kızılırmak xd

Month më tepër se një muaj më parë

hayır ben senin fotona yorum yaptım o yüzden bana geldi demekki sen daha yakışıklısın kanka :-)

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

Sitede Anlamış Kanka ;-P

Month më tepër se një muaj më parë

kanka dün bana gelmiş yaa sol :D demekki ben bulmuşum yakışıklı fotoyu :D

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

Tabi bana Yorum Yapınca Kanka :)

Month më tepër se një muaj më parë

evet dogru söylüyosun kanka :-)

Month më tepër se një muaj më parë

burası neresi kanka gölbaşımı acaba :-)

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

yok kanka İstanbul Tuzla :D Gölbaşı böle olsa daha ne isteriz :D

Month më tepër se një muaj më parë

soller bu gece sana gelicek kanka iyi şanslar *THUMBS UP*

Month më tepër se një muaj më parë

yorumcuya çıkmışsın kanka hadi cevap ver bakalım :D

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

bnde meşhur oldm kanka xD

Month më tepër se një muaj më parë

iyi bende tşkler *DRINK*

Month më tepër se një muaj më parë

nbr dostum :-)

ByScreaM më tepër se një muaj më parë

Bildiğin gibi kardeşim sen nasılsın

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania