Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate blajflavia w 28. Nëntor 1971 (49), Timișoara, Rumania Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

viva më tepër se një muaj më parë

doua frumuseti! *HI* *ROSE* *ANGEL*

blajflavia më tepër se një muaj më parë

Multumim.

iulia79 më tepër se një muaj më parë

Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea !

blajflavia më tepër se një muaj më parë

Merci ! E baiat...nu fetita !

viva më tepër se një muaj më parë

Ne relaxam putin la p poza! *HI* *ANGEL* *ROSE* *YES*

nevy47 më tepër se një muaj më parë

Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el *YES*

blajflavia më tepër se një muaj më parë

Multumesc frumos !

iuliann43 më tepër se një muaj më parë

sati traiasca sa te bucuri de el sa fii fericita<br />

blajflavia më tepër se një muaj më parë

mersi !

nevy47 më tepër se një muaj më parë

Acum nu mai esti fericita??

blajflavia më tepër se një muaj më parë

Ba da...dar cu...altcineva....

leonard6968 më tepër se një muaj më parë

hmmmm...cum stai cu gimnastica ?

blajflavia më tepër se një muaj më parë

ghici....

steliana më tepër se një muaj më parë

O mama fericita cu o printesa scumpa. *HI* *OK* *ROSE*

blajflavia më tepër se një muaj më parë

cu un baietel...scump...Bogdan...iar poaza a fosf facuta in ziua cand a implinit 6 ani<br />

arabic më tepër se një muaj më parë

ce pupicut dulce v-a dat ! *THUMBS UP* *THUMBS UP*

blajflavia më tepër se një muaj më parë

toate sunt...dulci...cand vin de la puiutul tau...

dey1979 më tepër se një muaj më parë

frumos raspuns -sustin ideia= ecologia, fauna, mediu este mediul pe care noi ni-l creem

blajflavia më tepër se një muaj më parë

cam asa...dar pe care unii il ignora cu vehementa<br />

dey1979 më tepër se një muaj më parë

natura da culoare vieti

blajflavia më tepër se një muaj më parë

da....daca o ajutam si noi....

Dana-Mana më tepër se një muaj më parë

Ce dulcic este bebeul tau, sa va traiasca!

blajflavia më tepër se një muaj më parë

Mersi...dar bebe-ul are deja 6 ani si 1 luna...

romeofirst më tepër se një muaj më parë

un pupik dulce

blajflavia më tepër se një muaj më parë

chiar asa...<br />

rosazye më tepër se një muaj më parë

sa aveti parte de el...<br />

blajflavia më tepër se një muaj më parë

multumesc !

marylove më tepër se një muaj më parë

multa sanatatte si putere de ati creste ingerasul

blajflavia më tepër se një muaj më parë

mersi frumos...

arabic më tepër se një muaj më parë

Foarte frumos in Timisoara, abia astept sa ma reintorc ...

blajflavia më tepër se një muaj më parë

e frumos...da<br />

Dana-Mana më tepër se një muaj më parë

Imi place mult Timisoara!

blajflavia më tepër se një muaj më parë

te astept....daca treci...vii...ne putem intalni la o cafea sau o prajitura...cu drag...O zi minunata !!!!

mickydutza më tepër se një muaj më parë

dragalas foc piticul!

blajflavia më tepër se një muaj më parë

multumesc...acolo avea un an...peste exact 1 saptamana face 6 ani...

viva më tepër se një muaj më parë

foarte frumoase florile tinute de o doamna superba! *HI* *ROSE* *YES*

blajflavia më tepër se një muaj më parë

multumesc frumos....sunteti draguta ! O zi minunata

viking-land më tepër se një muaj më parë

cum a fost la operatie???

blajflavia më tepër se një muaj më parë

a fost bine...a trecut...am si uitat deja...

Trego më shumë
Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania