Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate Yasemin r 03. Janar 1990 (29), Pančevo, Serbia Ishte online gati një javë më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

Sasa më pak se një muaj më parë

Cao , ja sam Sasa iz Novog Sada , zeleo bih da te upoznam

Driton më pak se një muaj më parë

Zaista izgledas tako dobro, da ja nesto lepse ne bih umeo ni da zamislim... Vidi se da imas stil ukus... i prirodnu ljepotu
Svi moji najiskreniji komplimenti
Srdacan Pozdrav

robi gati një muaj më parë

laznjak

MarkkuCZ gati një muaj më parë

What an amazing girl! =)

monahm gati një muaj më parë

dobre sise

ivkepr gati një muaj më parë

Hvala na oceni :) Nisam Vip.. mogu samo ovde pisati!!!

Gagi81 gati një muaj më parë

hvala :-*

Branko Obradovic gati një muaj më parë

Pozdrav Yasemin 😊

MAKI gati një muaj më parë

Pozdrav Lepiii 😉😉
Raspoložena za jedan prijatan, otvoren i pre svega drugarski dijalog...???

ZENSKAROS AND BARABA gati një muaj më parë

ZA 10-KU SI LEPOTICE, ALI NISAM VIP PA NE MOGU DA TI DAM....

Yasemin gati një muaj më parë

Hvala ☺

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania