Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate xxxxxxy v 19. Mars 1989 (32), Koeru, Estonia Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

PisikeLiisi më tepër se një muaj më parë

Eriti vinge pill:D

xxxxxxy më tepër se një muaj më parë

;)

Kaarel Kind më tepër se një muaj më parë

rokipeer:D

xxxxxxy më tepër se një muaj më parë

vabalt :)

nants16 më tepër se një muaj më parë

kuri päga<br />
<br />

xxxxxxy më tepër se një muaj më parë

Nii kuri et ampsan 6lut nìi mis hirmus :D

nants16 më tepër se një muaj më parë

no kuule sind pole ka ammu näinud mis sa oled koera elu elama hakanud w<br />
või töötatki valvurina ;)

xxxxxxy më tepër se një muaj më parë

Ei ei. töõtu elu.pole kellelgi neid valvureid ka vaja .millega ise tegeled?

-Dianzik- më tepër se një muaj më parë

Isssi siiiis:D

PisikeLiisi më tepër se një muaj më parë

Vääägäv :D

xxxxxxy më tepër se një muaj më parë

jep jep

Gunnar më tepër se një muaj më parë

noh surma ei olegi veel saand ve??? <br />
mittu korda siis seire taga tulesid näinud on juba:D:D:D:D:D

xxxxxxy më tepër se një muaj më parë

seire ei ole veel näinud aga on teised..

ahven6 më tepër se një muaj më parë

alari kardab vist väga seda tümakat :d on sul kohe ümbert kinni haaranud :p<br />
poisid rääkige välja mida te tarvitasite :d

xxxxxxy më tepër se një muaj më parë

tglt ta suunas mind fotograafi poole aga tymm oli ka päris roogitav

-blizz- më tepër se një muaj më parë

sexy mamas:D

ahven6 më tepër se një muaj më parë

eh see on see sama masin ju millega me naistest 200km/h mööda sõitsime :D ja ma karjusin veel hoogu juurde kuna need ei olnud naised vaid sead põllu servas :D

xxxxxxy më tepër se një muaj më parë

jube rämedad põssad olid jh,hea et veel meile menti ahistamise eest ei kutsutud :D

ahven6 më tepër se një muaj më parë

algul vaatasin et kurat miks sa mu põranda mopi pildi endale ratesse oled pannud siis <br />
sain aru et oled selle endale hoopis pähe pannud :D:D:D

-blizz- më tepër se një muaj më parë

Jumal sa oled seal koolis puha seebuks ära läinud:D:D:D:D

xxxxxxy më tepër se një muaj më parë

afkoors

hrkewad më tepër se një muaj më parë

ull tegelane hee....

xxxxxxy më tepër se një muaj më parë

tutipidu

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania