Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate ka1ta o 14. Shkurt 1993 (27), Tirana, Albania Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

boobi32 më tepër se një muaj më parë

Shum simpatike:)

ka1ta më tepër se një muaj më parë

flm

kushtrimi27 më tepër se një muaj më parë

Shumë e njohur ti me dukesh!

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Miku im nermal qe miku miken e njeh

remahum më tepër se një muaj më parë

mbremeje te bukur<br />

sami39 më tepër se një muaj më parë

Persh<br />

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Prsh.

kushtrimi27 më tepër se një muaj më parë

Gëzohem qe ke hyre, faleminderit shume prej teje. Shpresoje te jesh mir kudk qe je edhe ke me u kon. Te pershendes dukesh shume bukur ne foto.

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Flm shum miku im.

erdon-1 më tepër se një muaj më parë

Hi, si po kalon?

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Hi, mirë flm po ju ?

kushtrimi27 më tepër se një muaj më parë

Te pershendes nga zemra. Dukesh shume bukur.

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Shum faleminderit për përshëndetje, gjithashtu dhe ti je i përshëndetur nga ana ime. <br /> Faleminderit dhe për kompliment.

learti më tepër se një muaj më parë

Shum faleminderit, edhe un gjithashtu ruaj respekt te vecant per ty

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Flm

learti më tepër se një muaj më parë

Jo me patjeter ,por me mirsjellje dhe me respekt :)

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Kam shum respekt per ty

learti më tepër se një muaj më parë

Nuk shpeton vetem me nje ‘flm’ por na thirr per kafe ;))

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Pse patjeter duhet me qit kafe a ?

learti më tepër se një muaj më parë

Hahahaha ok me statusin tend mbi fjalen!

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Aha flm per vazhdimin e thënies

learti më tepër se një muaj më parë

Fjal mund te jet mjalt mund te jet helem,pershendetje

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Se di me çka e lidhe këtë thënie veq nejse. Përshëndetje

remahum më tepër se një muaj më parë

mirm

remahum më tepër se një muaj më parë

Mengjess

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Pershendetje un e ndjej veten keq kur shkrun dikush e nuk ja kthej i bjen si nje lloj injorimi ama u bonen shum komente per ata skam shkrujt ma shum tpershendes.

remahum më tepër se një muaj më parë

Mir valla ska me ver naknaqi djeli

remahum më tepër se një muaj më parë

Prsh qapoban

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Po rri valla koha e mir

remahum më tepër se një muaj më parë

Mirm

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Mirmegjes

remahum më tepër se një muaj më parë

Inshalla gjith mon mir

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Amin inshaAll-llah

remahum më tepër se një muaj më parë

Qapoban aje mir

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Mir jam elhamdulilah

remahum më tepër se një muaj më parë

Mbrema

ka1ta më tepër se një muaj më parë

Mirmbrama

Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania