Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Pikë bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Foto u shtua: Dergoj dhurate  
Dergoj dhurate tarja12 v 28. Shkurt 1999 (21), Podujevo, Kosovo Ishte online më tepër se një muaj më parë

Photo link:

Komente

Fotografitë mund të komentohen vetëm nga përdoruesit e regjistruar

beeli01 më tepër se një muaj më parë

You are so beautiful

shpendi25 më tepër se një muaj më parë

si loq po dukesh zemer

xhavitimjalti më tepër se një muaj më parë

prsh

Valon më tepër se një muaj më parë

qkemi

Lulzim më tepër se një muaj më parë

Çkemi

Qendrimi12 më tepër se një muaj më parë

qkemi

klauss më tepër se një muaj më parë

germmo tare gerrmo<br />
<br />
se qenin e ngordhur ke me gjet

klauss më tepër se një muaj më parë

ke vlla ti mi zgorre?<br />
<br />
se besoj te kesh,se perndryshe as ke vrima celsit sdo kishe rastin me dal me byth jasht

xhavitimjalti më tepër se një muaj më parë

shum shum.e bukur

xhavitimjalti më tepër se një muaj më parë

shum shum.e bukur

femi më tepër se një muaj më parë

hmmmmm

erdon-1 më tepër se një muaj më parë

Per msysh!

xhavitimjalti më tepër se një muaj më parë

shum e bukur

Pa shije jete më tepër se një muaj më parë

tarja12 edhe ti Zade jeni te bukura te dyat

Zade më tepër se një muaj më parë

Jo Ma e bukur se un haaaa

ikur më tepër se një muaj më parë

respekt

Gleni1 më tepër se një muaj më parë

mmm

erdon-1 më tepër se një muaj më parë

Nje nga ato fotot e bukura!

kulleri2017 më tepër se një muaj më parë

Pershendetje llapijane ose vendase ma mire uroj ta pranosh ket pije me dashuri te sinqert pres sms 045586157 Respekt gadafi nga podujeva!!

bekim10 më tepër se një muaj më parë

mashalla

Trego më shumë
Shkalla juaj e fundit:
Ju nuk e keni vlerësuar asnjë foto ende
Vlerësoni fotografinë për të mësuar vlerësimin e saj dhe numrin e votave
Fotografitë
Ju shihni vajza dhe djem në moshë prej 18 - 30 nga Albania